Skip to content

Stań na czele czwartej rewolucji przemysłowej

Mechanical Design, Manufacture & Automation

Zarządzanie i projektowanie inteligentnych parków maszynowych

Celem programu jest kształcenie talentów w oparciu o międzynarodową ekspozycję, innowacyjną mentalności i umiejętności praktyczne. Program ten ma na celu wszechstronny rozwój absolwentów poprzez rozwinięcie podstaw inżynierii mechaniki o wiedzę z zakresu projektowania użytkowego i obrotu maszynami na rynku. Absolwenci posiadają kompletne umiejętności konieczne do tworzenia maszyn użytkowych, części złożonych systemów mechanicznych – w tym silników, elektrowni i parków maszynowych.

Program uzupełniony jest modułem praktycznym cyfrowej ekonomii "Digital China Programme" z szansą na uzyskanie stażu w jednej z wiodących firm technologicznych Chin.

Informacje ogólne

Stopień studiów:

Licencjackie

Czas trwania:

1 + 4 lata

Stypendium:

Tak

Miasto:

 Tianjin

Termin aplikacji:

01.07.2024

Program realizowany w:

Wykaz przedmiotów i program studiów

Kliknij sprawdź pełną listę przedmiotów realizowanych w ramach Mechanical Design, Manufacture & Automation na poszczególnych uniwersytetach:

  • Xi’an Jiaotong University – Mechanical Engineering

Kurs przygotowawczy

Program studiów poprzedzony jest rocznym kursem językowym IFP przygotowującym do podjęcia studiów. Dowiedz się więcej o International Foundation Programme.

Programy stypendialne

Poniższe zestawienie obejmuje ogólne zasady i kategorie przyznawania stypendiów w ramach programu University Enterprise Alliance. Brana pod uwagę średnia ocen dotyczy zarówno wyników uzyskanych na dyplomie, jak i ocen w trakcie kursu przygotowawczego. Warunki przyznawania stypendiów różnią się w zależności od wybranego uniwersytetu. By uzyskać pełną informację skontaktuj się z nami.

Kategoria Stypendium
Zawartość programu
Wymagania
A0
100% Czesnego + Zakwaterowanie + Kieszonkowe
Średnia Ocen >80%
A1
100% Czesnego + Zakwaterowanie/Kieszonkowe
Średnia Ocen >75%
A2
100% Czesnego
Średnia Ocen >70%
A3
50% Czesnego
Średnia Ocen >65%

Sprawdź także:

Umów rozmowę

Dowiedz się więcej o kierunku i procedurze aplikacji

Kliknij poniżej i wybierz dogodny dla siebie termin rozmowy. Pamiętaj by zostawić swój numer telefonu i wybrany kierunek w komentarzu.