Skip to content

Azjatyckie i światowe rynki finansowe

Economics & Trade

Poznaj ekonomię i charakterystykę drugiej gospodarki świata

Kierunek rozwoju w handlu międzynarodowym połączony z solidnymi podstawami globalnej ekonomii. Ukończenie programu w Chinach otwiera drzwi do zatrudnienia w globalnych ośrodkach wymiany handlowej Azji, m.in. Szanghaju oraz Hong Kongu.

Celem programu jest wyposażenie studentów w wiedzę na temat: nowoczesnej ekonomii; zasad funkcjonowania globalnej gospodarki; handlu międzynarodowego, zrozumienie kierunku rozwoju globalnego; gospodarka i handel – w tym zasady i praktyki chińskiej polityki dotyczącej handlu międzynarodowego i porozumienia dotyczące rozwoju społecznego i gospodarczego względem innych państw i regionów.

Program uzupełniony jest modułem praktycznym cyfrowej ekonomii "Digital China Programme" z szansą na uzyskanie stażu w jednej z wiodących firm technologicznych Chin.

Informacje ogólne

Stopień studiów:

Licencjackie

Czas trwania:

1 + 4 lata

Stypendium:

Tak

Miasto:

Xi’an, Shanghai

Termin aplikacji:

01.07.2024

Program realizowany w:

Wykaz przedmiotów i program studiów

Lista przedmiotów realizowanych w ramach Economics & Trade na poszczególnych uniwersytetach.

Kurs przygotowawczy

Program studiów poprzedzony jest rocznym kursem językowym IFP przygotowującym do podjęcia studiów. Dowiedz się więcej o International Foundation Programme.

Programy stypendialne

Poniższe zestawienie obejmuje ogólne zasady i kategorie przyznawania stypendiów w ramach programu University Enterprise Alliance. Brana pod uwagę średnia ocen dotyczy zarówno wyników uzyskanych na dyplomie, jak i ocen w trakcie kursu przygotowawczego. Warunki przyznawania stypendiów różnią się w zależności od wybranego uniwersytetu. By uzyskać pełną informację skontaktuj się z nami.

Kategoria Stypendium
Zawartość programu
Wymagania
A0
100% Czesnego + Zakwaterowanie + Kieszonkowe
Średnia Ocen >80%
A1
100% Czesnego + Zakwaterowanie/Kieszonkowe
Średnia Ocen >75%
A2
100% Czesnego
Średnia Ocen >70%
A3
50% Czesnego
Średnia Ocen >65%

Podobne kierunki:

Umów rozmowę

Dowiedz się więcej o kierunku i procedurze aplikacji

Kliknij poniżej i wybierz dogodny dla siebie termin rozmowy. Pamiętaj by zostawić swój numer telefonu i wybrany kierunek w komentarzu.