Skip to content

International Foundation Program

Kompleksowe przygotowanie do studiów w Chinach.

International foundation program to kurs zaprojektowany przez wiodące chińskie uczelnie specjalizujące się w kształceniu międzynarodowych studentów. Idea powstała w odpowiedzi na potrzebę kompleksowego przygotowania studentów do podjęcia studiów w Państwie Środka. Podstawowym wyróżnikiem IFP na tle innych kursów jest rozszerzenie podstawy językowej o słownictwo specjalistyczne oraz dodatkowe kursy kierunkowe.

University of International Business and Economics

Wiodący Uniwersytet Ekonomiczny w Chinach. Pierwszy kierunek ekonomiczno-handlowy w rankingu szkół wyższych.

Shanghai Jiao Tong University

Wiodąca politechnika w Chinach. 62 miejsce w międzynarodowym rankingu QS.

Dla kogo przeznaczony jest program?

Program przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych podjęciem studiów w Chinach. Ukończenie kursu gwarantuje biegłość językową oraz kompleksowe przygotowanie do realizacji programu studiów na chińskiej uczelni. Jest to obecnie najbardziej efektywna forma przygotowania do uzyskania dyplomu w Państwie Środka.

Alior_Bank

Programy IFP dostępne od 357zł miesięcznie!

Oferujemy system dogodnych płatności ratalnych z Alior Bank. Okres kredytowania do 60 miesięcy i RRSO 6.17% przy minimum formalności. Zapytaj swojego doradcę o więcej informacji.

Podstawowe moduły kursu

Język Chiński Ogólny

Podstawa programowa kursu językowego IFP. Głównym założeniem modułu jest nabranie podstaw a w dalszej kolejności pełnej biegłości językowej. Po ukończeniu programu studenci osiągają poziom językowy odpowiadający egzaminowi HSK 5.

Słownictwo specjalistyczne

Moduł ten stanowi główny wyróżnik IFP na tle pozostałych kursów języka chińskiego. W takcie realizacji modułu studenci poznają słownictwo bezpośrednio powiązane z przyszłym kierunkiem studiów. Wyróżnia się programy biznesowe, humanistyczne oraz inżynierskie.

Zajęcia kierunkowe

Realizacja modułu zapewnia znaczne ułatwienie i przewagę w kontekście dalszych studiów w Chinach. Głównym celem programu jest wyrównanie różnic w poziomach edukacji kraju rodzimym oraz Chin. W trakcie realizacji modułu studenci mają okazję uzupełnić ewentualne braki i poznać lokalne sposoby nauki oraz przygotowanie do egzaminów.

Trzy ścieżki programowe

Zaprojektowane by odpowiadać potrzebom docelowego programu studiów.

Humanities

Dla kierunków językowych i prawniczych.

Program zawiera:

Rozszerzony język chiński ogólny oraz język chiński w naukach humanistycznych.

Business

Dla kierunków ekonomicznych i biznesowych.

Program zawiera

Język chiński w matematyce, ekonomii i biznesie. Zajęcia uzupełniające z różnic programowych z matematyki oraz wstęp do biznesu i ekonomii.

Engineering

Dla kierunków inżynierskich i przyrodniczych.

Program Zawiera

Język chiński w matematyce, chemii i fizyce. Zajęcia uzupełniające różnice programowe z matematyki oraz fizyki.

Praktyka

Wykłady

Korepetycje

Pełne wsparcie w trakcie kursu

Program nauczania został zaprojektowany tak by odpowiadać docelowemu kierunkowi studiów, uwzględniając kraj pochodzenia studentów. Podstawa programowa została zaprojektowania na podstawie różnic w systemach edukacji. Dzięki temu rozwiązaniu studenci z przyswajają nową wiedzę bez powtarzania materiału z liceum. Dodatkowo w ramach kursu IFP zapewnione jest wsparcie dla studentów chcących dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę lub dodatkowo przygotować się do egzaminów.

Pobierz darmowy informator 2020/2021

  • Oferta studiów i kursów
  • Programy stypendialne
  • University Enterprise Alliance
  • International Foundation Program
.

Studia w Chinach2020/2021

Opcje stypendiów, programy studiów, praktyki zawodowe, certyfikacja eCommerce, procedura aplikacyjna, cennik i wiele więcej.

.