Skip to content

Odkryj możliwości
Państwa Środka

Budujemy most łączący Polskę z drugą największą ekonomią świata poprzez wymianę wiedzy, technologii i doświadczeń.

O nas

Misja i wartości

Asianship to projekt istniejący od 2016 roku. Naszą pracą wspieramy wzajemną współpracę gospodarki Europejskiej oraz Dalekiego Wschodu. Uważamy że edukacja to inwestycja w kształtujących przyszłość.

Wierzymy w potencjał gospodarczy Chin i przybliżamy związane z nim możliwości poprzez wyjątkowe programy edukacyjne, rozwoju kariery, wymiany naukowej i certyfikacji. Rozwijana na przestrzeni lat sieć partnerów pozwala nam dopasować ofertę do potrzeb studentów i profesjonalistów z niemal każdej branży.

0
Lata działalności
0 +
Aplikujących studentów
0 CNY
Wartość stypendiów

oficjalny partner

China Campus Network

Od 2019 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem China Campus Network w Polsce.

CCN to konsorcjum zrzeszające 28 wiodących uniwersytetów w Chinach. Głównym celem projektu jest wsparcie studentów zagranicznych chcących podjąć studia w języku chińskim. Konsorcjum powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na zagranicznych specjalistów z obszaru nowych technologii pośród chińskich firm z potencjałem na ekspansję międzynarodową.

Nasi partnerzy

GET
atd_logo_white

Absolvent talent days

W 2019 roku byliśmy obecni na ABSOLVENT Talent Days – największych targach pracy i praktyk w Polsce. W trakcie spotkań w Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty gdzie przedstawiliśmy możliwości związane z programami studiów, stypendiami oraz rozwojem kariery w Chinach.

wizyta w szanghaju i hangzhou

W dniach 5 – 9 listopada odbyliśmy serię spotkań i szkoleń w celu wypracowania wspólnej oferty programów China Campus Network dla Polskich studentów. W trakcie wyjazdu mieliśmy okazję odwiedzić między innymi siedzibę Alibaba Group w Hanghzou.

Nasze historie

opinie studentów

W Polsce rozpocząłem studia, ale ze względów finansowych musiałem z nich szybko zrezygnować. Dopiero stypendium rządu Chin pozwoliło mi zrealizować marzenia.

Patryk
Sichuan University

Czas spędzony w Chinach dał mi więcej niż znajomość języka i nowej kultury. To dziesiątki nowych przyjaźni oraz szersze spojrzenie na świat. Takie zmiany ciężko opisać słowami, to trzeba przeżyć!

Mateusz
Sichuan University

Sprawdź nasze programy

Dowiedz się więcej o studiach i możliwościach kariery w Państwie Środka

International Foundation Program

Kompleksowe programy przygotowujące do podjęcia studiów.

International Foundation Program

Dowiedz się więcej

University Enterprise Alliance

Programy studiów i rozwoju kariery.

University Enterprise Alliance

Dowiedz się więcej

Studia i kursy językowe

Oferta rocznych kursów językowych oraz programów studiów.

Studia i kursy językowe

Dowiedz się więcej