Skip to content

Odkryj możliwości
Państwa Środka

Budujemy most łączący Polskę z drugą największą ekonomią świata poprzez wymianę wiedzy, technologii i doświadczeń.

O nas

Misja i wartości

Asianship to projekt istniejący od 2016 roku. Naszą pracą wspieramy wzajemną współpracę gospodarki Europejskiej oraz Dalekiego Wschodu. Uważamy że edukacja to inwestycja w kształtujących przyszłość.

Wierzymy w potencjał gospodarczy Chin i przybliżamy związane z nim możliwości poprzez wyjątkowe programy edukacyjne, rozwoju kariery, wymiany naukowej i certyfikacji. Rozwijana na przestrzeni lat sieć partnerów pozwala nam dopasować ofertę do potrzeb studentów i profesjonalistów z niemal każdej branży.

0
Lata działalności
0 +
Aplikujących studentów
0 CNY
Wartość stypendiów

oficjalny partner

China Campus Network

Od 2019 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem China Campus Network w Polsce.

CCN to konsorcjum zrzeszające 28 wiodących uniwersytetów w Chinach. Głównym celem projektu jest wsparcie studentów zagranicznych chcących podjąć studia w języku chińskim. Konsorcjum powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na zagranicznych specjalistów z obszaru nowych technologii pośród chińskich firm z potencjałem na ekspansję międzynarodową.

Nasi partnerzy

GET
atd_logo_white

Absolvent talent days

W 2019 roku byliśmy obecni na ABSOLVENT Talent Days – największych targach pracy i praktyk w Polsce. W trakcie spotkań w Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty gdzie przedstawiliśmy możliwości związane z programami studiów, stypendiami oraz rozwojem kariery w Chinach.

wizyta w szanghaju i hangzhou

W dniach 5 – 9 listopada odbyliśmy serię spotkań i szkoleń w celu wypracowania wspólnej oferty programów China Campus Network dla Polskich studentów. W trakcie wyjazdu mieliśmy okazję odwiedzić między innymi siedzibę Alibaba Group w Hanghzou.

Nasze historie

Opinie Naszych Studentów

Pierwsze kroki ku zrozumieniu sukcesu współczesnych Chin
Dzięki wyjazdowi do Chin postawiłem swoje pierwsze kroki na drodze ku zrozumieniu sukcesu współczesnych Chin. Miałem możliwość doświadczyć na własnej skórze wspaniałego systemu chińskich płatności mobilnych, szybkich połączeń kolejowych, niesamowitej logistyki przy zakupach przez internet i wielu innych udogodnień, będących dla Chińczyków codziennością. Co więcej, dzięki międzynarodowemu środowisku poznałem, że należy patrzeć na rzeczywistość z różnych perspektyw, by zrozumieć różnice w mentalności osób z różnych części świata, by zrozumieć ich wybory i ich unikalne światy wartości. Zawiązane znajomości i przyjaźnie z pewnością będą owocowały przez długie lata. Nie zamieniłbym tego czasu na żaden inny.
Michał Nowicki
Shanghai Jiao Tong University
Polecam Asianship i studia w Chinach każdemu
Chiny zapierają dech w piersiach, a studiowanie języka chińskiego to doświadczenie porównywalne z wypadem w wysokie góry. Na początku to spory wysiłek, zdarza się frustracja, ale im wyżej, tym wspanialszy widok. Poznawanie Chińczyków, podróżowanie ich pociągami, kaligrafowanie ich znaków to materiał na przygodę życia. Polecam Asianship i Studia w Chinach każdemu.
Krzysztof
South China University of Technology
Niezapomniana lekcja kultury
Wyjazd na roczne stypendium do Chin był dla mnie niezapomnianą lekcją języka i kultury. Dzięki uczęszczaniu ja zajęcia, Udało mi się osiągnąć poziom, o jakim nigdy nie myślałam, ze jest w moim zasięgu, natomiast konieczność komunikowania się w codziennych sytuacjach pozwoliła przełamać barierę mówienia. Polecam serdecznie wszystkich zainteresowanych językiem chińskim, na każdym etapie nauki.
Michalina
Sichuan University

Sprawdź nasze programy

Dowiedz się więcej o studiach i możliwościach kariery w Państwie Środka

International Foundation Program

Kompleksowe programy przygotowujące do podjęcia studiów.

International Foundation Program

Dowiedz się więcej

University Enterprise Alliance

Programy studiów i rozwoju kariery.

University Enterprise Alliance

Dowiedz się więcej

Studia i kursy językowe

Oferta rocznych kursów językowych oraz programów studiów.

Studia i kursy językowe

Dowiedz się więcej