Skip to content

Technologie Big Data

Data Science

Data Scientist - zawód o najszybciej rosnącym zapotrzebowaniu wg. LinkedIn

Celem programu jest rozwijanie talentów posiadających kompetencje obróbki, analizy i przetwarzania dużych ilości danych. Specjaliści Big Data ze względu na uniwersalność umiejętności oraz ogromne korzyści wynikające z podejmowania decyzji na podstawie informacji, poszukiwani są obecnie przez firmy z niemalże wszystkich sektorów gospodarki.

W trakcie studiów i programu stażowego, studenci zdobędą umiejętności z zakresu: przetwarzania, eksploracji danych, rozwoju systemów archiwizacji, rozwoju bazy danych, przetwarzania w chmurze i systemów pamięci. Absolwenci programów UEA otrzymują gwarancję stażu i w dalszej perspektywie będą mogli pracować jako specjaliści wysokiego szczebla w dziedzinie analizy dużych zbiorów danych.

Program uzupełniony jest modułem praktycznym cyfrowej ekonomii "Digital China Programme" z szansą na uzyskanie stażu w jednej z wiodących firm technologicznych Chin.

Informacje ogólne

Stopień studiów:

Licencjackie / Magisterskie

Czas trwania:

1 + 3 / 4 lata

Stypendium:

Tak

Miasto:

Xi’an, Hangzhou, Harbin, Guiyang

Termin aplikacji:

01.07.2024

Program realizowany w:

Wykaz przedmiotów i program studiów

Lista przedmiotów realizowanych w ramach Big Data na poszczególnych uniwersytetach.

Kurs przygotowawczy

Program studiów poprzedzony jest rocznym kursem językowym IFP przygotowującym do podjęcia studiów. Dowiedz się więcej o International Foundation Programme.

Programy stypendialne

Poniższe zestawienie obejmuje ogólne zasady i kategorie przyznawania stypendiów w ramach programu University Enterprise Alliance. Brana pod uwagę średnia ocen dotyczy zarówno wyników uzyskanych na dyplomie, jak i ocen w trakcie kursu przygotowawczego. Warunki przyznawania stypendiów różnią się w zależności od wybranego uniwersytetu. By uzyskać pełną informację skontaktuj się z nami.

Kategoria Stypendium
Zawartość programu
Wymagania
A0
100% Czesnego + Zakwaterowanie + Kieszonkowe
Średnia Ocen >80%
A1
100% Czesnego + Zakwaterowanie/Kieszonkowe
Średnia Ocen >75%
A2
100% Czesnego
Średnia Ocen >70%
A3
50% Czesnego
Średnia Ocen >65%

Podobne kierunki:

Umów rozmowę

Dowiedz się więcej o kierunku i procedurze aplikacji

Kliknij poniżej i wybierz dogodny dla siebie termin rozmowy. Pamiętaj by zostawić swój numer telefonu i wybrany kierunek w komentarzu.