Skip to content

Biznes w Kraju Środka

Business Chinese

Zatrudnienie w zawodzie tłumacza i konsultanta ds. biznesu w Chinach

Kierunek pozwala na dogłębne poznanie języka chińskiego, umożliwiające pracę jako tłumacz oraz dalsze perspektywy zawodowe w kierunkach związanych z biznesem.

Główną przewagą absolwentów na rynku pracy jest poznanie środowiska biznesowego Chin. Program dedykowany jest zagranicznym studentom, którzy nie są rodzimymi mówcami chińskiego. Po zakończeniu programu studenci będą mogli znaleźć zatrudnienie jako profesjonalni tłumacze języka chińskiego. Ukończenie programu w Chinach zapewnia przewagę na rynku pracy poprzez obycie językowe, zrozumienie kultury i społeczeństwa chińskiego. Ponadto program studiów obejmuje podstawowe umiejętności z zakresu nauk społecznych, ekonomii i handlu oraz kompetencji międzykulturowych.

Program uzupełniony jest modułem praktycznym cyfrowej ekonomii "Digital China Programme" z szansą na uzyskanie stażu w jednej z wiodących firm technologicznych Chin.

Informacje ogólne

Stopień studiów:

Licencjackie / Magisterskie

Czas trwania:

1 + 3 / 4 lata

Stypendium:

Tak

Miasto:

Xi’an, Hangzhou, Tianjin

Termin aplikacji:

01.07.2024

Program realizowany w:

Wykaz przedmiotów i program studiów

Lista przedmiotów realizowanych w ramach Business Chinese na poszczególnych uniwersytetach.

Kurs przygotowawczy

Program studiów poprzedzony jest rocznym kursem językowym IFP przygotowującym do podjęcia studiów. Dowiedz się więcej o International Foundation Programme.

Programy stypendialne

Poniższe zestawienie obejmuje ogólne zasady i kategorie przyznawania stypendiów w ramach programu University Enterprise Alliance. Brana pod uwagę średnia ocen dotyczy zarówno wyników uzyskanych na dyplomie, jak i ocen w trakcie kursu przygotowawczego. Warunki przyznawania stypendiów różnią się w zależności od wybranego uniwersytetu. By uzyskać pełną informację skontaktuj się z nami.

Kategoria Stypendium
Zawartość programu
Wymagania
A0
100% Czesnego + Zakwaterowanie + Kieszonkowe
Średnia Ocen >80%
A1
100% Czesnego + Zakwaterowanie/Kieszonkowe
Średnia Ocen >75%
A2
100% Czesnego
Średnia Ocen >70%
A3
50% Czesnego
Średnia Ocen >65%

Podobne kierunki:

Umów rozmowę

Dowiedz się więcej o kierunku i procedurze aplikacji

Kliknij poniżej i wybierz dogodny dla siebie termin rozmowy. Pamiętaj by zostawić swój numer telefonu i wybrany kierunek w komentarzu.