Skip to content

Studia i praktyki za granicą

Kompleksowy program studiów i rozwoju kariery w Chinach.

Studia za granicą to możliwości zatrudnienia i doświadczenie w międzynarodowym środowisku. 
University Enterprise Alliance to program który wykracza daleko poza ofertę edukacyjną. Zadaniem programu jest pełne przygotowanie do podjęcia pracy lub rozpoczęcia własnej działalności w Chinach. Jest to bezpośrednia odpowiedź środowisk uniwersyteckich i biznesowych na trudności w znalezieniu talentów zagranicznym na chłonnym rynku Chin.

Program zawiera:

podstawa programowa

Kierunki
studiów

eCommerce

eCommerce

Odkryj kierunek

Fintech Engineering

Fintech Engineering

Odkryj kierunek

Kierunki realizowane w ramach UEA skupione są wokół nowych technologii i cyfrowej ekonomii. Programy zostały wybrane we współpracy z firmami partnerskimi. Dobór wynika z zapotrzebowania na specjalistów  międzynarodowych pośród danych dziedzin oraz potencjału rosnącej wymiany gospodarczej.

Gwarantowane stypendia na studia

UEA realizowany jest w ramach stypendiów oferowanych przez Uniwersytety, China Campus Network oraz przedsiębiorstwa. Wysokość przyznanego stypendium zależy od wyników w nauce uzyskanych w trakcie kursu przygotowawczego.  

A2

Stypendium gwarantowane

Koszt czesnego
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie
Koszty utrzymania

A1

Uniwersytety Top 985/211

Koszt czesnego
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie
Koszty utrzymania

A0

Wszystkie Uniwersytety

Koszt czesnego
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie
Koszty utrzymania

Gwarancja praktyk i staży w topowych firmach technologicznych.

Networking

Każdy uczestik UEA otrzymuje dostęp do platformy łączącej studentów z firmami w Chinach, ułatwiając odnalezienie ścieżki kariery w Chinach.

Innowacje

Wszystkie firmy partnerskie są częścią tzw. cyfrowej gospodarki Chin, skoncentrowane na innowacjach technologicznych.

Profesjonalna Certyfikacja eCommerce

Podwójne doświadczenie Uniwersyteckie

W trakcie programu studiów studenci odbywają pełen kurs eCommerce zakończony oficjalnym certyfikatem wydawanym przez Alibaba Group. Kurs realizowany jest w dwóch miesięcznych etapach w Alibaba Business School, Hangzhou. Uniwersytet znajduje się obok siedziby głównej Alibaba Group. W trakcie certyfikacji studenci poznają mechanizm działania marketplace, techniki sprzedaży, marketingu oraz międzynarodowe prawo handlowe. Studenci po ukończeniu kursu są w stanie otworzyć własny sklep internetowy lub znaleźć zatrudnienie w firmie eCommerce działającej na rynku międzynarodowy,​

Czytaj Więcej
ABS tsinghua_uni

Doradztwo Zawodowe

Indywidualna ścieżka kariery

Zdajemy sobie sprawę jak ważną decyzją jest podjęcie studiów w Chinach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom studentów, programy UEA obejmują także profesjonalne doradztwo zawodowe, dopasowane do indywidualnych preferencji i ambicji studentów. 

Doceniamy wartość specjalistów cyfrowej ekonomii i wspieramy w ich podjęciu pierwszej pracy, założeniu działalności gospodarczej czy specjalizacji w obrębie kierunku.

doradztwo

Doradztwo Zawodowe

akceleracja

Programy Akceleracyjne

karier

Biuro Karier

culture

Wymiana Kulturowa

Alior_Bank

Programy UEA dostępne od 560zł miesięcznie!

Oferujemy system dogodnych płatności ratalnych z Alior Bank. Okres kredytowania do 60 miesięcy i RRSO 6.17% przy minimum formalności. Zapytaj swojego doradcę o więcej informacji.

Proces Aplikacji

Podstawowym warunkiem przystąpienia do programu University Enterprise Alliance jest ukończenie kursu przygotowującego International Foundation Program. W zależności od znajomości języka chińskiego kurs trwa od 3 do 10 miesięcy. Wyniki z egzaminu końcowego kursu decydują o wysokości przyznanego stypendium.

Realizacja programu studiów za granicą

Program Przygotowujący
Kilkumiesięczny kurs International Foundation Program przygotowujący do podjęcia pełnych studiów w Chinach.
Realizacja Studiów
Po ukończeniu kursu studenci rozpoczynają pierwszy rok studiów. Pierwszy blok certyfikacji eCommerce odbywa się w trakcie I lub II roku studiów.
Pierwszy staż
Pierwsze profesjonalne praktyki odbywają się już po drugim roku studiów. W tym czasie studenci mają szansę doświadczyć pracy w profesjonalnej firmie związanej z nowymi technologiami.
Rozpoczęcie kariery zawodowej
Przez cały okres trwania studiów masz dostęp do wewnętrznego portalu z ofertami pracy oraz kontakt z biurem kariery. Po ukończeniu studiów realizujesz wcześniej założony plan ze wsparciem uczelni oraz firm partnerskich - w Chinach lub za granicą.

Pobierz darmowy informator 2020/2021

  • Oferta studiów i kursów
  • Programy stypendialne
  • University Enterprise Alliance
  • International Foundation Program
.

Studia w Chinach2020/2021

Opcje stypendiów, programy studiów, praktyki zawodowe, certyfikacja eCommerce, procedura aplikacyjna, cennik i wiele więcej.

.